Bacula Administrator Course II

Opis szkolenia


Szkolenie “Bacula Administrator Course II” zostało przygotowane z myślą o bardziej doświadczonych użytkownikach oprogramowania Bacula. Materiał realizowany podczas szkolenia pozwala na dogłębną analizę pracy środowiska  oraz przedstawia zaawansowane mechanizmy i konfigurację oprogramowania. Szkolenie jest kontynuacją cyklu szkoleniowego przygotowanego przez firmę Bacula Systems. To wysokiej jakości szkolenie odbywa się w siedzibie Bacula Systems w Szwajcarii, pod osobistym kierownictwem lidera projektu Bacula - Kerna Sibbalda - CTO Bacula Systems.

Szkolenie realizowane jest w języku angielskim.

Cel szkolenia


Uzyskanie najwyższego poziomu wiedzy administratora oprogramowania Bacula.

Po ukończeniu szkolenia każdy z uczestników powinien umieć:

  • Wdrażać oprogramowania Bacula
  • Zarządzać konfiguracją
  • Opracowywać skrypty

Wymagania dla uczestników szkolenia


Aby aktywnie brać udział w niniejszym szkoleniu od uczestników oczekuje się poniższych umiejętności:

  • Doświadczenie z oprogramowaniem Bacula
  • Doświadczenie w administracji oprogramowania Bacula
  • Ukończone szkolenie Bacula Administracja I
  • Znajomość j. angielskiego

Czas trwania


Szkolenie trwa 4 dni.

Cena szkolenia


Netto 2490 Euro

Cena szkolenia zawiera materiały szkoleniowe, cały sprzęt treningowy oraz lunch. Należy pamiętać, że podróż do miejsca szkolenia jak również inne posiłki i zakwaterowanie są w gestii uczestnika. Bacula Systems może zaoferować atrakcyjne ceny w pobliskich hotelach. Zapraszamy do kontaktu z naszym działem handlowym w celu przygotowania atrakcyjnej oferty szkoleniowej.

Osoby zainteresowane uczestnictwem w szkoleniu lub uzyskaniem dodatkowych informacji powinny skontaktować się działem szkoleniowym korzystając z formularza kontaktowego.

Terminarz szkoleń i lokalizacja


Szkolenie realizowane jest w siedzibie firmy Bacula Systems zgodnie z harmonogramem szkoleń. Terminy najbliższych szkoleń dostępne są na stronie Terminarza szkoleń.

Osoby zainteresowane uczestnictwem w szkoleniu lub uzyskaniem dodatkowych informacji powinny skontaktować się działem szkoleniowym korzystając z formularza kontaktowego.